Paspartování a rámování »» Obrazový závěsný systém STAS

Minirail

Závěsný obrazový systém s velmi úzkým designem závěsných lišt, pouze 16 mm vysokých. Velmi elegantní a nenápadný na stěně. Montáž lišt na stěnu je velmi snadná pomocí speciálně vyvinutých Clipscrew 2 v 1. Přestože jsou závěsné lišty Minirail úzké, jsou stále pevné s nosností až do 25 kg/bm.

 
 

Výstavní háčky

Široká nabídka universálních výstavních háčků a háků pro použití na výstavní panely. Ideální kombinace s perlonovými nebo ocelovými lanky s okem a háčky Zipper nebo Smart.
Kusový prodej u uvedených háčků. Na vyžádání rádi dodáme i další typy vyobrazených závěsných háčků v min. množství od 1 balení. Vyžádejte si cenovou nabídku ostatních háčků.

 
 

Poster strip

Transparentní plakátová lišta z umělé hmoty, ideální pro jednoduché a zároveň elegantní zavěšení a prezentaci plakátů aj.

 
 

Alu postersnap

Prvotřídní hliníková zaklapávací lišta pro uchycení a zavěšení plakátů a tisků nejen při prezentacích. Ideální v kombinaci s využitím perlonových lanek a háčků Smart.
Profil lišty: 27 x 16 mm.

 
 

Kliq frame

Vysoce kvalitní hliníkové výměnné rámy, jejichž obsah vyměníte během vteřiny. Vhodné na plakáty, inzeráty, reklamní letáky, ale také pro mapy, únikové plány atd. Tyto rámy mají antireflexní přední díl.

 
 

Paper rail

Unikátní lišta pro zavěšení a uchycení papírů, obrázků, upomínek a fotografií. Vše velmi snadno uchytíte do této lišty, a to jen díky využití skleněných kuliček a gravitace. Ideální a bezpečné pro děti - žádné špendlíky ani magnety!

 
 

J - rail MAX

Název J-rail u tohoto systému mluví sám za sebe. Design písmene J byl inspirací pro tyto velmi jednoduché a pevné lišty závěsného systému. V kombinaci se závěsnou tyčí U-top je závěsná lišta ideální pro flexibilní zavěšování těžkých obrazů a uměleckých děl až do váhy 100 kg! Nosnost: 100 kg/bm. Profil lišty: 2 cm.

 
 

J - rail

Název J-rail u tohoto systému mluví sám za sebe. Design písmene J byl inspirací pro tyto velmi jednoduché a pevné lišty závěsného systému. V kombinaci se závěsnou tyčí U-top je závěsná lišta ideální pro flexibilní zavěšování obrazů na vysoké zdi. Nosnost: 25 kg/bm. Profil lišty: 2 cm.

 
 

Multirail (s osvětlením)

Tento revoluční obrazový závěsný systém je navržen speciálně za účelem možnosti flexibilně osvětlovat jednotlivé obrázky s jemným a elegantním efektem. Jedná se o kombinaci dvou faktorů v jednom - zavěšení a osvětlení - tak, aby Vaše obrazy vypadaly co nejlépe, jak ve dne tak v noci. Velmi propracovaná světla jsou nastavitelná ve výšce, kde je samotný závěsný systém, a dodáváme je ve dvou ...

 
 

Cliprail PRO

Jedinečná umělecká díla si zaslouží také jedinečný závěsný systém. Cliprail PRO můžete snadno použít na všechny zdi a dokonce okolo rohů za použití téměř neviditelných konektorů.
Design závěsných lišt umožňuje zavěšení těžkých obrazů až do 45 kg na bm lišty. Další velkou předností tohoto systému je možnost snadné přestavby v systém s integrovaným osvětlením obrazů. Profil lišty: 2,8 cm.